Loading...
uup@suup.pl 606 611 769 501 674 404 603 701 184

Zmarł Pan dr Mieczysław Kucharski

Zmarł Pan dr Mieczysław Kucharski

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, w dniu 3 sierpnia 2023 roku zmarł dr Mieczysław Kucharski. Od kiedy pamiętamy dr Mieczysław był zawsze z nami – z branżą uzdrowiskową, Uzdrowiskami, naszymi problemami, troskami, kłopotami i sukcesami. Wiadomość o śmierci dr n. przyr. Mieczysława Kucharskiego przyjęliśmy z głębokim żalem, smutkiem oraz refleksją, że już nic nie będzie w naszej branży takie jak z Tobą „Mietku”... (bo tak do dr Mieczysława Kucharskiego zwracaliśmy się Ci, którzy go znali).
Dr n. przyrodniczych Mieczysław Kucharski był od dziesięcioleci związany z branżą uzdrowiskową w kraju, jako Dyrektor Biura Projektów „Balneopacjent” w Warszawie, Prezes Izby Gospodarczej „Uzdrowiska Polskie”, Krajowej Izby Gospodarczej „Przemysł Rozlewniczy”, ekspert do spraw uzdrowisk, autor i współautor wielu publikacji branżowych oraz opracowań eksperckich. Jednocześnie był wspaniałym człowiekiem i kolegą, jego życzliwość, kultura osobista i ciepło pozostanie zawsze z nami.
Żegnamy wybitnego eksperta do spraw uzdrowisk, specjalistę naszej branży, osobę bardzo zaangażowaną w rozwój uzdrowisk i wielkiego Przyjaciela Polskich Uzdrowisk.
W imieniu Zarządu Unii Uzdrowisk Polskich i członków Stowarzyszenia, pragniemy złożyć wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu śmierci Pana dr Mieczysława Kucharskiego. Żegnamy naszego Kolegę i Przyjaciela – Wybitną postać polskich uzdrowisk. Żegnamy Cię Mieczysławie – na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Zarząd i członkowie SUUP

Galeria
Załączniki
facebook