Loading...
uup@suup.pl 606 611 769 501 674 404 603 701 184

Zmarł nasz Kolega Tadeusz Chęsy - Prezes i właściciel Spółki "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław, honorowy obywatel miasta Inowrocław

Zmarł nasz Kolega Tadeusz Chęsy - Prezes i właściciel Spółki "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław, honorowy obywatel miasta Inowrocław

„Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem … wróci.”

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
Członkowie SUUP,

z głębokim żalem, bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci /Ś+P/naszego serdecznego kolegi Tadeusza Chęsego - Prezesa i właściciela Spółki "Solanki" Uzdrowisko Inowrocław, honorowego obywatela miasta Inowrocław.
Odszedł od nas wspaniały człowiek, kolega kochający ludzi i życie.
Utraciliśmy pasjonata i wyjątkowego ambasadora spraw uzdrowiskowych. Tadeusz był zawsze aktywnym członkiem naszego Stowarzyszenia, gościnny, ciepły, oddany ludziom, sprawom uzdrowiskowym , Dobry Człowiek, który odszedł na drugą stronę życia.
Tadeusz zostanie na zawsze w naszych sercach i ludzkiej pamięci, jak Jego dobro, które pozostawił dla innych.

Wyrażamy głębokie współczucie najbliższej rodzinie zmarłego członkowie Stowarzyszenia Unii Uzdrowisk Polskich.

Msza święta żałobna za Ś.P. Tadeusza Chęsego odprawiona zostanie dnia 6 listopada 2020 r. o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12:00 na cmentarzu parafii pw. św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej.

 

https://tadeusz.pozkal.pl/?page_id=2179

Galeria
Załączniki
facebook