Loading...
uup@suup.pl 606 611 769 501 674 404 603 701 184

Strefa kuracjusza

Zniżki na wypoczynek w uzdrowisku, tańsze wyjazdy, zabiegi kosmetyczne oraz usługi restauracyjne, to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora. Inicjatorem Karty Seniora jest krakowskie Stowarzyszenie MANKO – wydawca magazynu „Głos Seniora”.

Tutaj dowiecie się Państwo jakie są główne założenia programu rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej ZUS, do kogo skierowana jest rehabilitacja lecznicza, jak uzyskać skierowanie na rehabilitację leczniczą, kto pokrywa koszty rehabilitacji.

Jeżeli Państwa skierowanie na leczenie uzdrowiskowe zostało przekazane do Narodowego Funduszu Zdrowia, możecie na bieżąco śledzić na jakim etapie jest jego realizacja w serwisie internetowym NFZ.

Znajdziecie tutaj Państwo wiele cennych informacji na temat leczenia uzdrowiskowego, czasu trwania pobytu w uzdrowisku, skierowań, odpłatności. Dowiecie się z jakich bogactw naturalnych i czynników fizycznych będziecie mogli skorzystać oraz jakie zabiegi proponują poszczególne placówki.

Odkryj miejsca, do których chce się wracać...POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

facebook